Reklamní partner soutěže

30. 1. 2020 Aktuality

LEDEN 2020   Jsme potěšeni, že se společnost Viega s.r.o. stala reklamním partnerem soutěže „Stavba Moravskoslezského kraje“.

Společnost Viega s více než 4000 zaměstnanci po celém světě nabízí komplexní řešení pro oblast instalační techniky. Její systémy jsou určeny pro rozvody pitné vody, topení a plynů, pro plošné vytápění a chlazení i pro nejrůznější průmyslové aplikace. S inovativními předstěnovými konstrukcemi a odvodňovacími prvky lze vytvořit sofistikované a stylové koupelnové prostory a wellness zóny i pro tu nejnáročnější klientelu. Viega je známá svým inovátorským myšlením, vlastní mnoho patentů a aktivně se podílí na řešení společensky zodpovědných témat jako je kvalita pitné vody, energetická efektivita nebo protipožární ochrana. Hlavním krédem společnosti je absolutní kvalita nabízeného sortimentu a velmi obětavá servisní péče o zákazníky.

Určitě navštivte www.viega.cz, dozvíte se více a věřte, že to stojí za to…

Zasedání poroty u příležitosti hodnocení soutěžních staveb

Dne 6. června proběhlo zasedání poroty u příležitosti hodnocení soutěžních staveb letošního ročníku naší soutěže Stavba MSK 2022.

7. 6. 2023
Druhé dva dny objížděk soutěžních staveb

Porota má za sebou druhé dva dny objížděk soutěžních staveb v rámci letošního ročníku soutěže Stavba MSK 2022. Děkujeme všem…

1. 6. 2023
První dva dny objížděk soutěžních staveb

Porota má za sebou první dva dny objížděk soutěžních staveb v rámci letošního ročníku soutěže Stavba MSK 2022. Děkujeme všem…

26. 5. 2023
První objížďky soutěžních staveb

Porotu čekají první objížďky soutěžních staveb v rámci 17. ročníku naší soutěže – 23. a 24. května 2023.

19. 5. 2023