Mediální partner soutěže

27. 2. 2020 Aktuality

ÚNOR 2020   Jsme moc rádi, že se společnost „maxPositiv s.r.o. stala dalším mediálním partnerem soutěže „Stavba Moravskoslezského kraje 2019“.

Je vydavetelem magazínu POSITIV Business & Style. Česko-anglický magazín je nositelem pozitivních zpráv z Moravy a Slezska, který je určen podnikatelské veřejnosti a lidem z veřejné správy. Vychází čtyřikrát ročně a je distribuován zdarma lidem s rozhodujícími pravomocemi. Jeho sledovanost se neustále zvyšuje, a to jak v tištěné, tak elektronické podobě. Za loňský rok dosáhla celková sledovanost magazínu 179 tis. čtenářů.

Magazín je partnerem  mnoha významných českých i zahraničních firem, veřejných institucí a organizátorů kulturních a sportovních akcí. Prezentujeme rovněž zajímavé architekty a jejich stavby tak, jak mění obraz architektury v našem regionu. 

Těšíme se na spolupráci se společností „maxPositiv s.r.o.“ a pokud Vás výše uvedené zaujaly stejně jako nás, určitě navštivte www.maxpositiv.cz, bude to  pro Vás nejen zajímavé, ale i poučné.

Zasedání poroty u příležitosti hodnocení soutěžních staveb

Dne 6. června proběhlo zasedání poroty u příležitosti hodnocení soutěžních staveb letošního ročníku naší soutěže Stavba MSK 2022.

7. 6. 2023
Druhé dva dny objížděk soutěžních staveb

Porota má za sebou druhé dva dny objížděk soutěžních staveb v rámci letošního ročníku soutěže Stavba MSK 2022. Děkujeme všem…

1. 6. 2023
První dva dny objížděk soutěžních staveb

Porota má za sebou první dva dny objížděk soutěžních staveb v rámci letošního ročníku soutěže Stavba MSK 2022. Děkujeme všem…

26. 5. 2023
První objížďky soutěžních staveb

Porotu čekají první objížďky soutěžních staveb v rámci 17. ročníku naší soutěže – 23. a 24. května 2023.

19. 5. 2023