I. KATEGORIE Stavby občanské vybavenosti - NOVOSTAVBY

01. Novostavba víceúčelového informačního a kulturního centra Píšť

Zhotovitel:
BYSTROŇ Group a.s., Ostrava - Přívoz
Projektant:
Knesl Kynčl architekti s.r.o., Brno
Investor:
Obec Píšť

02. Víceúčelový dům v obci Veřovice

Zhotovitel:
BYSTROŇ Group s.r.o., Ostrava - Přívoz
Projektant:
Ing. Lenka Trlicová, Vsetín
Investor:
Obec Veřovice

03. Mateřská škola pro 24+24 dětí Bystřice

Zhotovitel:
Zowada Group, a.s., Jablunkov
Projektant:
Delta Třinec, a.s., Ing. arch. Czeslaw Mendrek
Investor:
Obec Bystřice

04. Novostavba tělocvičny Hlučín – Darkovičky

Zhotovitel:
COMMODUM, spol. s r.o., Valašská Bystřice
Projektant:
Stavební Klinika s.r.o., Václavovice
Investor:
Město Hlučín

05. Novostavba hasičské zbrojnice Vrbno pod Pradědem

Zhotovitel:
Hroší stavby Morava, a.s., Olomouc - Holice
Projektant:
Ing. Mojmír Hlupý, Bruntál
Investor:
Město Vrbno pod Pradědem

06. Administrativní budova a prodejna kol v Kravařích

Zhotovitel:
Ing. Daniel Kozel, DK1 Kravaře
Projektant:
Ing. arch. Adam Weczerek, Ing. Daniel Kozel, Miroslav Břemek, Kravaře
Investor:
Schindler, spol. s r.o., Kravaře

07. Rozšíření hřbitova vč. smut.síně v Havířově – Šumbark

Zhotovitel:
RIDERA - HORSTAV, Ostrava - Poruba
Projektant:
Sdružení PROJEKT 2010, s.r.o., Ostrava - Vítkovice
Investor:
Statutární město Havířov

I. KATEGORIE Stavby občanské vybavenosti - REKONSTRUKCE

08. Rekonstrukce bytových domů Jubilejní kolonie, Ostrava – jih

Zhotovitel:
SV UNIPS s.r.o., Ostrava - Svinov
Projektant:
Ing. Elena Čimburova, Ostrava
Investor:
Statutární město Ostrava, městský obvod Ostrava - jih

09. Revitalizace fotbalového areálu Klegova, Ostrava – jih

Zhotovitel:
EUROGREEN CZ s.r.o., Jiřetín pod Jedlovou
Projektant:
Ing. Vladimír Hampl, Ostrava
Investor:
Statutární město Ostrava, městský obvod Ostrava - jih

 

10. Rekonstrukce obřadní síně, ÚMOb Ostrava – jih

Zhotovitel:
JVAgro Morava s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm
Projektant:
Projekstudio EUCZ, s.r.o., Ostrava - Poruba
Investor:
Statutární město Ostrava, městský obvod Ostrava - jih

11. Stavební úpravy objektu Knurrův dům, Fulnek

Zhotovitel:
BYSTROŇ Group a.s., Ostrava - Přívoz
Projektant:
Živnostenská projekční, s.r.o. Ostrava
Investor:
Město Fulnek

12. Revitalizace budovy letokruhy, Budišov nad Budišovkou

Zhotovitel:
Ridera Stavební, a.s., Ostrava - Poruba
Projektant:
Ing. Štěpán Šňupárek, Ostrava
Investor:
Moravskoslezský kraj Ostrava

13. Stavební úpravy školy v Polance nad Odrou

Zhotovitel:
MORYS s.r.o., Ostrava - Přívoz
Projektant:
Chválek Ateliér s.r.o., Ostrava
Investor:
Statutární město Ostrava, obvod Polanka nad Odrou

14. Rekonstrukce nádraží Slezské Rudoltice

Zhotovitel:
Firma Vendulka Caisbergrová, Město Albrechtice
Projektant:
Ing. Karel Siuda, Dalibor Rebroš
Investor:
Osoblažská úzkorozchodná dráha o.p.s., Liptaň

15. Celková rekonstrukce objektu vily v parku Ed. Beneše v Kopřivnici

Zhotovitel:
Beskydská stavební a.s., Třinec
Projektant:
ATRIS s.r.o., Ostrava - Slezská Ostrava
Investor:
Město Kopřivnice

16. Stavební úpravy gymnázia Petra Bezruče Frýdek-Místek

Zhotovitel:
MH stavby s.r.o., Ostrava
Projektant:
Ing. Štěpán Šňupárek, Ostrava
Investor:
Moravskoslezský kraj Ostrava

17. FN Ostrava – dostavba pavilonu Péče o matku a dítě, Ostrava – Poruba

Zhotovitel:
Ridera Stavební, a.s., Ostrava - Poruba
Projektant:
KB projekt, s.r.o., Zlín
Investor:
Fakultní nemocnice Ostrava - Poruba

18. Objekt s prodejnou Hruška v centru obce Trojanovice

Zhotovitel:
EB-Stavební společnost, s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm
Projektant:
Kamil Mrva Architects, s.r.o., Kopřivnice
Investor:
Obec Trojanovice

19. MUZ-IC- Muzeum a informační centrum obce Bystřice nad Olší

Zhotovitel:
HAMPR a.s., Praha
Projektant:
BMCH s.r.o., Ostrava
Investor:
Obec Bystřice nad Olší

I. KATEGORIE Stavby občanské vybavenosti - VEŘEJNÁ PROSTRANSTVÍ

20. Piazzeta v centru Ostravy

Zhotovitel:
JANKOSTAV s.r.o. Ostrava - Kunčice
Projektant:
Ing. arch. Ondřej Vysloužil, Ostrava
Investor:
Statutární město Ostrava

21. Veřejné prostranství Dobratice

Zhotovitel:
K2 stavební Moravia s.r.o., Ostrava
Projektant:
Ing. Arch. Martin Foldyna, Morávka
Investor:
Obec Dobratice

22. Parčík v areálu VŠB-TUO, Ostrava – Poruba

Zhotovitel:
CONE-STAVITELSTVÍ, a.s., Ostrava - Přívoz
Projektant:
Ing. Pavla Miklová, Velká Polom
Investor:
VŠB - Technická univerzita, Ostrava - Poruba

23. Lesní park Hrabovjanka, Ostrava – Hrabová

Zhotovitel:
Hrabovjanka - lesní park v Ostravě - Hrabové
Projektant:
Ing. Iva Škrovová, CAPREA Odry, Bc. Jana Václavíková, Jana Batelková, Ostrava
Investor:
Bc. Jana Václavíková, Jana Batelková, Ostrava

24. Veřejný prostor před KD Hlučín včetně parkových ploch

Zhotovitel:
Skanska, a.s., Ostrava - Hrabová
Projektant:
Ateliér 38 s.r.o., Ostrava
Investor:
Město Hlučín

25. Humanizace veřejného prostoru ZŠ Paskov

Zhotovitel:
STAMONT - pozemní stavitelství s.r.o., Jan Slabý, Brušperk
Projektant:
DUPLEX s.r.o., Ing. arch. Dušan Rozsypal, Ostrava
Investor:
Město Paskov

26. Galerie DUKLA v Ostravě – Porubě

Zhotovitel:
SMO-městský obvod Poruba, Residomo, s.r.o., Stavos Stavba a.s., EL4U CZ s.r.o., DAVAP proup s.r.o., Pavel Strakoš
Projektant:
Projekstudio EUCZ, s.r.o., Ostrava
Investor:
Statutární město Ostrava, obvod Ostrava - Poruba, Jan Slabý Brušperk

II. KATEGORIE BYTOVÉ DOMY

27. Obytný soubor Slezská Ostrava – Rezidence Františkov

Zhotovitel:
BYSTROŇ Group a.s., Ostrava - Přívoz
Projektant:
INPROS F-M s.r.o., Frýdek Místek
Investor:
Vyhlídka Františkov s.r.o., Ostrava

28. Bytový dům Nebory Třinec č. p. 360

Zhotovitel:
Beskydská stavební a.s., Třinec
Projektant:
Fiala Architects s.r.o., Třinec
Investor:
Statutární město Třinec

29. Bytový dům pro seniory Staříč

Zhotovitel:
BYSTROŇ Group s.r.o., Ostrava - Přívoz
Projektant:
Kamil Mrva Architects, s.r.o., Kopřivnice
Investor:
Obec Staříč

30. Bytové domy Krásnopolská, Ostrava – Pustkovec

Zhotovitel:
Ekobau Invest a.s., Opava - Kateřinky
Projektant:
Ing. arch.Tomáš Bindr,Ing.arch.Petr Doležal, Ing. Radomír Pauler, Aletlier 38 s.r.o.,Ostrava
Investor:
Bytové družstvo, Ostrava - Pustkovec

31. Rezidence Nová Karolina II – bytový dům F, Ostrava

Zhotovitel:
GEMO a.s., Olomouc
Projektant:
CAMA Architekti s.r.o., Praha 7
Investor:
New Karolina Residential Development II s.r.o., Olomouc

32. Polyfunkční objekt Ostrava – Poruba

Zhotovitel:
HOCHTIEF CZ a.s., Praha 5
Projektant:
ADAM architects, s.r.o., Brno
Investor:
Nová Poruba s.r.o., Ostrava - Přívoz

III. KATEGORIE RODINNÉ DOMY

33. Rodinný dům Smilovice

Zhotovitel:
Zbyšek Malý
Projektant:
Kamil Mrva Architects, s.r.o., Kopřivnice
Investor:
Soukromý investor

34. Rodinný dům, Čeladná

Zhotovitel:
OMLUX, spol. s r.o., Lhotka
Projektant:
Master Desing s.r.o., Praha
Investor:
Soukromý investor

35. Rodinný dům Frýdlant nad Ostravicí

Zhotovitel:
HSF System a.s., Ostrava
Projektant:
KANIA a.s., Vysloužil architekti Ostrava
Investor:
Soukromý investor

36. Rodinný dům Ostrava-Svinov

Zhotovitel:
Kolek s.r.o., Ing. Jiří Kolek, Ostrava - Svinov
Projektant:
Ing. Jiří Kolek, Ostrava - Svinov
Investor:
Ing. Jiří Kolek a Ing. Olga Kolková, Ostrava - Svinov

37. Přístavba a rekonstrukce objektu pro bydlení, Vrchpolí Zbyslavice

Zhotovitel:
Sdružení firem
Projektant:
Projekstudio EUCZ, s.r.o., Ostrava - Poruba
Investor:
Soukromý investor

IV. KATEGORIE PRŮMYSLOVÉ STAVBY

38. Výrobně obchodní areál IMCoPharma a.s. Bílovec

Zhotovitel:
JTA - Holding, spol. s r.o., Ostrava
Projektant:
KOHL Architekti s.r.o., Ostrava
Investor:
IMCoPharma a.s., Bílovec

39. CarTec Group – BMW Premium Selection a BMW Motorrad – Dolní oblast

Zhotovitel:
FEST Ostrava s.r.o.
Projektant:
Ing. arch. Petr Burian, AB Projekt, spol. s r.o. Brno, MS - projekce s.r.o. Ostrava
Investor:
Cartec Ostrava s.r.o.

40. Administrativně skladovací areál společnosti High Lite Touring s.r.o., Ostrava – Poruba

Zhotovitel:
HSF System a.s., Ostrava
Projektant:
Technoprojekt a.s., Ostrava
Investor:
High Lite Touring s.r.o., Ostrava

41. Výstavba budovy výzkumného a inovačního centra Temex, Ostrava – Vítkovice

Zhotovitel:
HOCHTIEF CZ a.s., Praha 5
Projektant:
Ing. Jiří Bittner, Čeladná
Investor:
TEMEX, spol s.r.o., Ostrava - Vítkovice

42. Přístavba skladové haly a úpravy stávajícího areálu v Bolaticích

Zhotovitel:
PS Brno, s.r.o.
Projektant:
KOHL Architekti s.r.o., Ostrava
Investor:
Stoklasa textilní galanterie s.r.o., Opava

43. Nová výrobní hala pro výrobu hydraulických hadic Odry

Zhotovitel:
IMOS Brno, a.s.
Projektant:
Centroprojekt Group a.s., Zlín
Investor:
Semperflex Optimit s.r.o., Odry

V. KATEGORIE STAVBY DOPRAVNÍ, INŽENÝRSKÉ A VODOHOSPODÁŘSKÉ

44. Silnice II/468 Třinec,Nádražní a Těšínská ul., Třinec včetně zárubních stěn a Rekonstrukce chodníku ul. Těšínská, Třinec

Zhotovitel:
EUROVIA CS, a.s., Nové Město, Praha 1
Projektant:
Dopravní projektování, spol.s r.o. Ostrava
Investor:
Moravskoslezský kraj Ostrava

45. Okružní křižovatky silnic II/475 aII/474, Horní Suchá

Zhotovitel:
STRABAG a.s., Ostrava - Svinov
Projektant:
Steelmag spol. s r.o., Ostrava
Investor:
Moravskoslezský kraj Ostrava

46. Pěší Lávka přes řeku Olešnou, Palkovice

Zhotovitel:
Peroutka DopStav Ostrava s.r.o.
Projektant:
Kamil Mrva Architects, s.r.o., Kopřivnice
Investor:
Obec Palkovice

47. Lávka přes řeku Lubinu v Příboře

Zhotovitel:
STRABAG a.s., Praha
Projektant:
Ing. arch. M.Blank, Ing. P. Tej, Ing. J. Mourek, Ing. L. Vráblík, Ing. Marek, Ing. Kolisko
Investor:
Město Příbor

48. Rekonstrukce spádového stupně Staré Město

Zhotovitel:
Sdružení Zvánovec-Lesostavby, Ostravice Staré Město
Projektant:
Pöyry Environment a.s., Brno
Investor:
Povodí Odry, statní podnik

49. VD Šance – Převedení extrémních povodí stavba č. 5654, Ostravice

Zhotovitel:
OHL ŽS, a.s., Brno - Veveří
Projektant:
AQUATIS a.s., Brno
Investor:
Povodí Odry, staní podnik

50. Realizace společných zařízení KoPÚ Bílov

Zhotovitel:
Sdružení Bílov 1-Lesostavby-SST-Zvánovec
Projektant:
Ing. František Hanousek, Mostkovice
Investor:
SPÚ, KPÚ pro Moravskoslezský kraj, Nový Jičín + Ředitelství silnic a dálnic ČR Brno

VI. KATEGORIE STAVBY REALIZOVANÉ MIMO ÚZEMÍ MSK

51. Rezidence SKY Barrandov, Bytové domy Barrandov – Devonská, Praha 5

Zhotovitel:
Ridera Stavební, a.s., Ostrava - Poruba
Projektant:
Atelier P.H.A., spol. s r.o., Praha 8
Investor:
K+Devonská, Praha 5

Hlasování veřejnosti

Partneři soutěže


Generální partner

Hlavní partner