Hlasování veřejnosti

 

Již tradičně můžete dát svůj hlas Vaší favorizované stavbě v hlasování veřejnosti, a to od 1. 8. 2020 – 31. 8. 2020. Vyberte ze všech nominovaných staveb jen jednu a tím vybranému subjektu přidělíte jeden hlas. Výsledky hlasování budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru dne 29. 9. 2020 v kompresorovně Landek Parku Petřkovice.

I. Kategorie Stavby občanské vybavenosti - Novostavby

1. Alzheimercentrum - sociální zařízení, Ostrava - Zábřeh

Zhotovitel:
IMOS Brno a.s., Brno - Černovice
Projektant:
Patrik Servít, PSK Projekt s.r.o., Znojmo
Investor:
AC Estate Ostrava s.r.o., Praha

2. Centrum aktivních seniorů, Frýdek Místek

Zhotovitel:
Subterra a.s., Praha
Projektant:
Chválek Ateliér s.r.o., Ostrava
Investor:
Statutární město Frýdek - Místek

3. Dobudování infrastruktury CPIT TL1 pro strategické stud. programy FS a FMT VŠB-TUO

Zhotovitel:
PS Brno, s.r.o., Brno
Projektant:
OSA Projekt, s.r.o. Ostrava, Technico Opava s.r.o.
Investor:
VŠB-TUO, Ostrava - Poruba

4. IVC Český Těšín pro Hasičský záchranný sbor MSK, Městskou policii a Policii ČR

Zhotovitel:
Metrostav a.s., Praha
Projektant:
Idea Atelier spol. s r.o., Ostrava - Mariánské Hory
Investor:
Moravskoslezský kraj Ostrava

5. Hasičská zbrojnice Pustkovec

Zhotovitel:
Stavos Stavba a.s., Ostrava - Zábřeh
Projektant:
KOHL Architekti s.r.o., Ostrava - Mariánské Hory
Investor:
Statutární město Ostrava

6. Komunitní centrum - VŠICHNI SPOLU, Ostrava - Poruba

Zhotovitel:
BYSTROŇ Group a.s., Ostrava
Projektant:
PROJEKTSTUDIO EUCZ. s.r.o., Ostrava
Investor:
SMO - městský obvod Poruba

7. Novostavba venkovního posezení - Vážka, Kunčice pod Ondřejníkem

Zhotovitel:
MRK STAVBY s.r.o., Baška
Projektant:
Danyś Wolek Architektura s.r.o., Třanovice
Investor:
HR Penzion Jurášek s.r.o., Moravská Ostrava

8. Přístavba hotelu Vitality, Vendryně

Zhotovitel:
Beskydská stavební, a.s, Třinec
Projektant:
Intoza s.r.o., Ostrava - Mariánské Hory
Investor:
TENIS HOTEL VITALITY, a.s., Vendryně

9. Přístavba pavilónu "E" k základní škole v Brušperku

Zhotovitel:
HSF System SK s.r.o., Žilina
Projektant:
Ing. arch. Tomáš Šonovský, Ostrava
Investor:
Město Brušperk

10. SKELET - Polyfunkční objekt v Moravské Ostravě

Zhotovitel:
Metrostav a.s., Praha
Projektant:
MS-projekce s.r.o., Ostrava - Vítkovice
Investor:
Smart Innovation Center, s.r.o., Brno

11. Sportovní hala - Sokolovna Svinov

Zhotovitel:
Stavos Stavba a.s., Ostrava - Zábřeh
Projektant:
Brucknerprojekt s.r.o., Kopřivnice
Investor:
Statutární město Ostrava

12. Sportovní hala - ZŠ a MŠ Šenov u Nového Jičína

Zhotovitel:
Beskydská stavební, a.s, Třinec
Projektant:
Bc. Dana Hauerlandová, Nový Jičín
Investor:
Obec Šenov u Nového Jičína

13. Stezka Valaška, rozhledna, naučný chodník, Pustevny

Zhotovitel:
Taros s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm
Projektant:
Ing. Petr Káňa, Ostrava
Investor:
Beskydská panoramata s.r.o., Ostrava - Zábřeh

14. Školící středisko OBB, Ostrava

Zhotovitel:
OBB stavební materiály, spol s r.o., Ostrava + Mgr. Tomáš Kurek, Frýdlant nad Ostravicí
Projektant:
Ing. Pavel Nitra, PROJEKTSTUDIO EUCZ. s.r.o., Ostrava
Investor:
OBB stavební materiály, spol. s r.o., Ostrava

15. Tělocvična u ZŠ + MŠ G. Przeczka, Třinec

Zhotovitel:
HOCHTIEF CZ a.s., Praha
Projektant:
FIALA ARCHITECTS, s. r. o. Třinec
Investor:
Statutární město Třinec

I. Kategorie Stavby občanské vybavenosti - Rekonstrukce

16. Bezbariérový přístup domu služeb, Ostrava - Hrabůvka

Zhotovitel:
DAV, a.s., Ostrava - Vítkovice
Projektant:
PROJEKTSTUDIO EUCZ s.r.o., Ostrava - Poruba
Investor:
SMO - městský obvod Ostrava - Jih

17. Slezské zemské muzeum - Müllerův dům - rekonstrukce objektu a zahrady, Opava

Zhotovitel:
FICHNA - HUDECZEK a.s., Píšť
Projektant:
ATELIER 38 s.r.o. Ostrava, TECHNICO Opava s.r.o.
Investor:
Slezské zemské muzeum

18. Nástavba části objektu DDM s přístavbou schodiště s výtahem, Jablunkov

Zhotovitel:
Milan Holec stavební firma s.r.o., Třinec
Projektant:
Projekční kancelář lay-out s.r.o., Třinec
Investor:
Město Jablunkov

19. Penzion Johannes, Stará Ves

Zhotovitel:
Czasch spol. s r.o., Bruntál
Projektant:
Ing. Blanka Křižková, Ing. Václav Jurga, Raškovice
Investor:
Biskupství ostravsko-opavské, Ostrava

20. Přístavba a rekonstrukce ZŠ Baška včetně výstavby tělocvičny

Zhotovitel:
Zlínstav a.s., Zlín
Projektant:
EP Rožnov, a.s., Rožnov pod Radhoštěm, Ing. arch. Aleš Jílek, Čeladná
Investor:
Obec Baška

21. Přístavba a stavební úpravy MŠ Ludgeřovice

Zhotovitel:
MV STAVBY VJAČKA s.r.o., Ludgeřovice
Projektant:
DUPLEX s.r.o., Ostrava - Mariánské Hory
Investor:
Obec Ludgeřovice

22. Rekonstrukce Červeného zámku v Hradci nad Moravicí

Zhotovitel:
H&B delta, s.r.o., Vsetín
Projektant:
ATELIER 38 s.r.o., Ostrava
Investor:
Národní památkový ústav, s.p.o.

23. Rekonstrukce Obecního domu Kobeřice - administrativní budova, stavba pro obchod a služby

Zhotovitel:
Ostravské stavby a.s., Ostrava
Projektant:
Studio ARCHE´S - Ing. arch. Jiří Horák, Opava
Investor:
Obec Kobeřice

24. Rekonstrukce fotbalového areálu Bazaly, Slezská Ostrava

Zhotovitel:
HOCHTIEF CZ a.s., Praha
Projektant:
PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o., Ostrava - Poruba
Investor:
VÍTKOVICE ARÉNA, a.s., Ostrava - Zábřeh

25. Rekonstrukce objektu Charvátská 10 včetně hřiště, Ostrava - Výškovice

Zhotovitel:
OHL ŽS, a.s., Brno - Veveří
Projektant:
D Opava s.r.o., Opava, PROINK s.r.o., Ostrava - Zábřeh
Investor:
SMO - městský obvod Ostrava - Jih

26. Rekonstrukce a zateplení pavilonů A, B, E a I VŠB - TUO - FBI, Ostrava - Výškovice

Zhotovitel:
HOCHTIEF CZ a.s., Praha
Projektant:
MARPO s.r.o., Ostrava - Mariánské Hory
Investor:
VŠB - TUO, Ostrava - Poruba

27. Stavební úpravy objektu ředitelství Charity Ostrava, Ostrava - Vítkovice

Zhotovitel:
Ostravské stavby a.s., Ostrava
Projektant:
Ing. Pavel Menšík, Ostrava - Stará Bělá
Investor:
Charita Ostrava, Ostrava - Vítkovice

28. Stavební úpravy zámku v Oldřišově

Zhotovitel:
Hrušecká stavební, spol. s r.o., Hrušky, RAKORD R&R, spol. s r.o., Krnov
Projektant:
Slezská projektová společnost, s. r. o., Opava
Investor:
Obec Oldřišov

29. Úspory energie v areálu společnosti TAZO, s.r.o., Český Těšín

Zhotovitel:
Beskydská stavební, a.s., Třinec
Projektant:
Ing. Václav Šimek, Ostrava - Hrabůvka, H1K ARCHITECTURE, s.r.o., Praha
Investor:
TAZO, s.r.o., Český Těšín

I. Kategorie Stavby občanské vybavenosti - Veřejná prostranství

30. Multigenerační sportovně - relaxační areál, ul. Lázeňská, Havířov

Zhotovitel:
Ridera Stavební, a.s., Ostrava - Poruba
Projektant:
PPS Kania s.r.o., Ostrava
Investor:
Statutární město Havířov

31. Nábřeží Ostravice - most Miloše Sýkory - bezbariérové napojení komunikace

Zhotovitel:
K2 stavební Moravia s.r.o., Slezská Ostrava
Projektant:
Architektonická kancelář ARKOS s.r.o., Ostrava
Investor:
Statutární město Ostrava

32. Rekonstrukce Mariánského náměstí v Ostravě - Mariánských Horách

Zhotovitel:
Technické služby, a.s., Slezská Ostrava
Projektant:
Ateliér Genius loci, s.r.o., Ostrava
Investor:
SMO - městský obvod Mariánské Hory a Hulváky

33. Revitalizace veřejného prostoru před FN Ostrava - Poruba

Zhotovitel:
MVEX stavby s.r.o., Sviadnov
Projektant:
HaskoningDHV Czech Republic, spol. s r.o., Praha, Ing. Martin Krejčí
Investor:
Fakultní nemocnice Ostrava - Poruba

II. Kategorie bytové domy

34. Rekonstrukce bytového domu Chalupníkova, Ostrava - Jih

Zhotovitel:
BM Real Property s.r.o., Vřesina u Bílovce
Projektant:
Ing. Edvin Bartoš, Hladké Životice
Investor:
Marek Bědroň, Vřesina u Bílovce

III. Kategorie Rodinné domy

35. Rodinný dům ve Frýdku - Místku

Zhotovitel:
Beston spol. s r.o., Frýdek - Místek, AL-Construct, Zlín, TDI Libor Macháček
Projektant:
Kamil Mrva Architects, s.r.o., Kopřivnice
Investor:
Manželé Janoviakovi, Frýdek - Místek

36. Rodinný dům v Chuchelné

Zhotovitel:
Ing. Daniel Kozel, DK1, Kravaře
Projektant:
Ing. Daniel Kozel, Miroslav Břemek, Ing. Robert Břemek
Investor:
Branislav Obžut a Iveta Obžutová

37. Rodinný dům - Atriový bungalov s dřevěným obkladem v Pržně

Zhotovitel:
Master Desing s.r.o., Ostrava
Projektant:
Master Desing s.r.o., Ostrava
Investor:
Ing. Michal Dedek

38. Rodinný dům na Kojetíně

Zhotovitel:
Probi inženýring, Českomoravský Beton, UAX, Alfest Lučina, Petr a Lázičková zahradní architekti
Projektant:
Kamil Mrva Architects, s.r.o., Kopřivnice, Václav Kocián, Tomáš Šenovský
Investor:
Designér Radek Leskovjan, UAX

39. Rodinný dům ve Stříteži

Zhotovitel:
TRASPOL s.r.o., Třinec
Projektant:
Ing. Jan Beneš, petit atelier s.r.o., Ropice
Investor:
Lukáš a Lenka Chlachulovi, Střítež

IV. Kategorie Průmyslové stavby

40. Administrativa firmy SIMANDL, spol. s r.o., Petrovice u Karviné

Zhotovitel:
HSF System a.s., Ostrava - Kunčičky
Projektant:
MR Design CZ s.r.o., Ostrava - Poruba
Investor:
SIMANDL, spol. s r.o., Petrovice u Karviné

41. Rekonstrukce administrativního výškového objektu - Tower Development Centre Varroc Lighting

Zhotovitel:
HOCHTIEF CZ a.s., Praha
Projektant:
Ing. Dušan Glogar, Bernartice nad Odrou
Investor:
Varroc Lighting Systems, s.r.o., Šenov u Nového Jičína

V. Kategorie Stavby Dopravní, Inženýrské a vodohospodářské

42. Parkoviště P5 - Centrál, Letiště Ostrava - Mošnov

Zhotovitel:
MDS Ostrava s.r.o., Ostrava - Nová Ves
Projektant:
Ing. Roman Fildán, Orlová
Investor:
Letiště Ostrava, a.s., Mošnov

43. Přírodní koupací BIOTOP Studénka

Zhotovitel:
Ridera Stavební, a.s., Ostrava - Poruba
Projektant:
BAPO, s.r.o., Rousínov
Investor:
Město Studénka

44. Silnice I/11 Opava, Severní obchvat - východní část, Opava

Zhotovitel:
Společnost MS + K + IDS Opava, Severní obchvat - východní část
Projektant:
Sdružení NOSA: NOVÁK & PARTNER s.r.o., Praha, SATRA s.r.o., Praha
Investor:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

45. Silnice II/478 prodloužená Mostní I. Etapa, Ostrava - Hrabová

Zhotovitel:
STRABAG a.s., Ostrava - Svinov
Projektant:
SHB, a.s., Ostrava
Investor:
Moravskoslezský kraj Ostrava

46. Silnice II/486 Krmelín okružní křižovatka s III/4841

Zhotovitel:
SWIETELSKY stavební s. r. o., Brno
Projektant:
SHB, a.s., Ostrava
Investor:
Správa silnic Moravskoslezského kraje, p. o.

47. Suchá nádrž Jelení

Zhotovitel:
Společnost "Nádrž Jelení", OHL ŽS, a.s., Brno, POHL cz, a.s., Roztoky, Metrostav, a.s., Praha
Projektant:
AQUATIS a.s., Brno
Investor:
Povodí Odry, státní podnik, Ostrava

VI. Kategorie Stavby realizované mimo území Moravskoslezského kraje

48. Dřevo-betonový most s monitor. systémem "Smart Timber Bridge", Bohunice

Zhotovitel:
Reno Šumava a.s., Vlachovo Březí
Projektant:
Elite Timber Construction, s.r.o. Ostrava
Investor:
SUS Jižní Čechy, České Budějovice

49. Přestavba domu na firemní sídlo MM CITE+, Polsko

Zhotovitel:
Master Remonty, Polsko
Projektant:
Kamil Mrva Architects, s.r.o., Kopřivnice
Investor:
MM CITE+, Petr Vavrouška, Bílovice

50. Společenské centrum Sedlčany

Zhotovitel:
HSF System a.s., Ostrava
Projektant:
A8000 s.r.o., České Budějovice
Investor:
Maranatha z.s., Praha

Hlasování veřejnosti

I. KATEGORIE STAVBY OBČANSKÉ VYBAVENOSTI - NOVOSTAVBY



I. KATEGORIE STAVBY OBČANSKÉ VYBAVENOSTI - REKONSTRUKCE



I. KATEGORIE STAVBY OBČANSKÉ VYBAVENOSTI - VEŘEJNÁ PROSTRANSTVÍ



II. KATEGORIE BYTOVÉ DOMY


III. KATEGORIE RODINNÉ DOMY



IV. KATEGORIE PRŮMYSLOVÉ STAVBY



V. KATEGORIE STAVBY DOPRAVNÍ, INŽENÝRSKÉ A VODOHOSPODÁŘSKÉ



VI. KATEGORIE STAVBY REALIZOVANÉ MIMO ÚZEMÍ MSK


Could create table version :No database selected