Základní informace

 

Hlavním cílem soutěže je prezentace a propagace kvalitních projektů a staveb realizovaných na území Moravskoslezského kraje, jakož i přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší laické i odborné veřejnosti.

Současně si soutěž klade za cíl zviditelnit projekční, dodavatelské a investorské subjekty, mající sídlo v Moravskoslezském kraji a svá díla realizují v kraji a nově i mimo území MSK.

Udělený titul a ocenění je spojeno s právem využívat tohoto ohodnocení pro reklamní a referenční účely.

Uzávěrka přihlášek příštího již 14. ročníku soutěže je 15. března 2020.

Vyhlášení výsledků soutěže bude provedeno slavnostním způsobem během června 2020 za účasti hejtmana Moravskoslezského kraje a významných osobností regionu, odborné poroty, zástupců vyhlašovatele, účastníků výstavby, odborné veřejnosti, přizvaných hostů z řad politické, společenské a kulturní sféry, médií a sponzorů. Výsledky soutěže budou zveřejněny v odborném a regionálním tisku.

Bilanční fotografie 13. ročníku soutěže konaného dne 13.6.2019 v areálu Landek parku:

Partneři soutěže


Generální partner

Hlavní partner

Aktuality

I. etapa prohlídek přihlášených staveb

ČERVEN 2020   Jsme moc rádi, že nám situace dovolila vyrazit na první etapu prohlídek staveb, přihlášených do soutěže „Stavba

Setkání odborné poroty

29.5.2020 – Odborná porota se sešla, aby se její členové mohli společně podělit o názory na dané soutěžní stavební díla

Setkání vyhlašovatelů a porotců

KVĚTEN 2020 V pátek 29.5.2020 proběhne první setkání vyhlašovatelů a porotců po omezeních spojených s koronavirem, kde hlavním tématem bude kontrola soutěžních

Could create table version :No database selected